Guild Chichmont

  • Hello guys Guild Chichmont is looking for Heal (we prefer Priest) and warlock magic the language in Chichmont is Spanish Polish Turkish and English, but we all speak English on discord, if you are interested in our guild, I invite you to Whisper, see my nick on the cya forum in the game ;) :evil::evil:

    in a whisper message you will get information about the drop breakdown innst hours and what conditions are there in the guild<3<3<3


    Cześć chłopaki Gildia Chichmont szuka Heal (wolimy Priest) i czarnoksiężnika. Językiem w Chichmont jest hiszpański, polski, turecki i angielski, ale wszyscy mówimy po angielsku na discordzie, jeśli jesteś zainteresowany naszą gildią, zapraszam na szepta, zobacz mój nick na forum widzimy sie w grze;)


    na szepcie dostaniesz informacje z podzialem dropu z godzina rozpoczecia sie gildyjnych runow i warunkami co i kiedy ci sie nalezy!!!


    Hola chicos del Gremio de Chichmont en busca de una curación (preferimos un sacerdote) y un hechicero. El idioma en Chichmont es español, polaco, turco e inglés, pero todos hablamos inglés en discordia, si estás interesado en nuestro gremio, no dudes en susurrar, ver mi nick en el foro, nos vemos en el juego;)


    en un susurro obtendrás información con el desglose de la caída, la hora en que comienza la ejecución del gremio y las condiciones de qué y cuándo se te debe


    Merhaba arkadaşlar Guild Chichmont bir İyileştirme (biz Rahip'i tercih ediyoruz) ve bir büyücü arıyor. Chichmont'taki dil İspanyolca, Lehçe, Türkçe ve İngilizce'dir, ancak hepimiz anlaşmazlık halinde İngilizce konuşuyoruz, loncamızla ilgileniyorsanız, fısıldamaktan çekinmeyin, forumda takma adımı görün, oyunda görüşmek üzere;)


    bir fısıltıyla düşüşün dökümü, lonca çalışmasının ne zaman başlayacağı ve neye ve ne zaman borçlu olduğunuza dair koşullar hakkında bilgi alacaksınız

    Code
    all languages have been downloaded from google translator
    https://translate.google.pl/?hl=pl
  • Witam

    W sumie to nowy jestem ale wcześniej dużo czasu poświęciłem na grę w RoM.

    Raczej jestem graczem casual gdyż moja praca zawodowa nie pozwala mi na regularne granie.

    W CoA jest część rzeczy które są dla mnie nowością i potrzebował bym wsparcia w ich ogarnięciu dlatego zwracam się do was z prośbą czy mieli byście miejsce dla takiego gracza.

    Mój nick w grze " Lartis "

    Dzięki wielkie za pomoc.