Rozpoczęcie gry

  • Cześć - chciałem Was, graczy spytać o pewną rzecz. Swego czasu grałem dość sporo w Runes of Magic, teraz, po latach mając więcej czasu postanowiłem poszukać jakiegoś nostalgicznego MMORPG, który przypadł mi do gustu. Tak się złożyło, że zobaczyłem reklamę, jakiegoś nowego serwera w wcześniej wspomnianej grze. Pomyślałem świetnie, może będzie szansa jako tako móc czerpać z tego przyjemność. Jednak po sprawdzeniu forum i opinii na temat teraźniejszej kondycji gry zaniechałem pomysłu, jednak dowiedziałem się, że istnieje od 2014 roku gra Chronicles of Arcadia znacznie lepiej prowadzona - dlatego też tu jestem. Chciałbym spytać jak wg Waszej opinii powinienem zacząć przygodę tutaj, tak aby możliwie jak najmniej się zamotać na początku. Wszelkie rady mile widziane :) Pozdrawiam

  • quatron he mean just what he must to do on start to get diamonds and not be on game 24h like on oficial server ;) and he wanna get some player to tell him what he can do to get eq and dont lose soo much time!!! <3
    a rada dla cb taka ze na poczatek jak w kazdej grze jest ciezko podstawa jest dobrze dobranego stylu gry czy to farmienia nie mowie o farmieniu byle czego tylko na poaczatek brutnuch tierow dobry zarobek 1 miesiac jest ciezki ale wystarczy ci 8 postaci wbic 91 lvl przenies je na butalki na kaslayan i robic dzienne 200 zetonow to 100 doladowan wiec co 2 dni masz 800 doladowan 81 doladowan to rownowartosc 1 brudnej t10 t oblicz juz sobie sam ale moim zdaniem co 2 dni jestes wstanie wyciagnac okolo 600 dias razy 15 powiedzmy to masz troche dias a to tylko 1 miesiac po miesiacu kupujesz z IS czyste kamienie i mnozysz te diasy z 1 miesiaca razy 2-3 zalezy ile wydasz na czyste i po 3 miesiacach masz juz eq na poziomie gorga 2 najnowszej instancji ale podstawa jest 104/104 pozadna sub classa fajna gildia i alty sa przydatne jak nie chcesz wydawac diasow na start na plusowanie broni bo z kola co dzienie cos wpada za free pozdrawiam jak cos wal smialo do mnie w grze taki sam nick :)

  • Ciezko sie czyta zdania dlugosci muru chinskiego :D

    Nowego gracza gildia Thunderstorm chetnie przyjmie, pisz priv Galaxy, Akos, Aniolek. Oderujemy duzo darmowych dobroci i pomoc, a takze ubaw po pachy ;)

  • advice for cb is that at the beginning, as in every game, it is difficult, the basis is a well-chosen style of play or farming is not talking about farming anything just for the beginning brutnuch tierow good earnings 1 month is hard but you need 8 characters to get 91 lvl for kaslayan bottles and do 200 tokens daily, that's 100 top-ups, so every 2 days you have 800 top-ups 81 top-ups is the equivalent of 1 dirty t10 t calculate yourself but in my opinion, every 2 days you are able to take out about 600 dias times 15 let's say you have some dias and it's only 1 month after a month you buy pure stones from IS and multiply these dias from 1 month times 2-3 depends on how much you spend on clean and after 3 months you already have eq at the gorg 2 level of the latest instance but the base is 104/104 desirable sub classa a nice guild and alts are useful if you do not want to spend diasov on the start of adding weapons because the wheel every day something falls for free greetings, go ahead to me in the game the same nickname