Chichmont PL 😉

  • Gildia Chichmont szuka tanka, najlepiej gotowego na end - game lub dps ubranego na end-game. Zbieramy się codziennie o 20 i mamy dobry skład, zabrakło nam jednej osoby do pełni szczęścia :Ptanka lub dps. Zapraszamy.

  • Witam !!! Polska gildia poszukuje 4 aktywnych graczy do naszej 8 osobowej stałej załogi nasza gildia preferuje osoby zainteresowane wspólna gra od godziny 20.Poszukujemy czarnoksiężnika/maga bądź czarnoksiężnika dps-a który, będzie się wymieniał z naszym czaro/magiem 2 osoba jest Lekarz fajnie jak by miał druida I kapłana I 3-4 osoba to typowy zabójca który chce rozgromić wszystko aktualnie nasza gildia robi tylko 2 insty Wąwóz lodowych olbrzymów I królestwo zapomnianych legend interesują nas osoby z lvl 104/104 które, uzywają mikrofonu ( Discord Obowiązkowy na instach ) przed dołączeniem konieczna rozmowa na Komunikatorze I więcej informacji dostaniecie na szepcie Pozdrawiamy Gildia Chichmont.:love::love:

  • Po 1 Powinieneś napisać "Jedyna w 100% polska gildia" jak już tak piszesz.

    Po 2 Lekarz? Jak już to heal a nie lekarz. W tej grze nie ma lekarzy

    Po 3 interpunkcja kuleje przez co ciężko to się czyta

    Po 4 Skoro robicie tylko 2 najwyższe insty to co z nowymi którzy potrzebują niższych instancji? :)

    Po 5 Czaro/magiem też idzie robić dps. Źle sformułowane zdania :)



    Note for mod (i didn't do anything wrong?):

    I am only pointing errors which can improve text and make it more readable

  • Witam

    W sumie to nowy jestem ale wcześniej dużo czasu poświęciłem na grę w RoM.

    Raczej jestem graczem casual gdyż moja praca zawodowa nie pozwala mi na regularne granie.

    W CoA jest część rzeczy które są dla mnie nowością i potrzebował bym wsparcia w ich ogarnięciu dlatego zwracam się do was z prośbą czy mieli byście miejsce dla takiego gracza.

    Mój nick w grze " Lartis "

    Dzięki wielkie za pomoc.