Paski akcji

  • Witam,
    Na ten moment mamy w grze przypisane ustawienia pasków akcji do danej klasy. Czy jest możliwość zrobić to bardziej szczegółowo i dopisać do tego jeszcze subklasę? Chodzi o to by własne ustawienia pasków akcji miał np. rycerz/kapłan a już rycerz/mag miał swoje?.



    Jeżeli nie będzie takiej możliwości czy dałoby rade dodać więcej pasków akcji, albo powiększyć ilość miejsc w danym pasku z 20 na 30?


    Swoją prośbę motywuje faktem, że w grze można grac np. k/p, k/m, k/w i często brakuje miejsca i męczące jest ciągłe podmienianie skilli czy odpałek patrząc na fakt, że k/p i k/w jest tankiem fizycznym a już grając k/m trzeba się przestawić na magiczną klasę.

  • Zgadzam sie z Czarnerem


    Uciązliwe jest wyrzucanie umiejętności z P a s k a Akcji by moc je zastąpić kolejnymi

  • for such changes, there are addons, as far as i know.

    Never underestimate what you do for others.

    Things that seem small, even meaningless or pointless to you,

    might mean everything to the person you interact with.

  • Addon nie jest dobrym rozwiązaniem bo zjada FPSy z którymi w przypadku roma i tak sa problemy.
    Również popieram jeśli jest to możliwe do zrealizowania.

  • Addon nie jest dobrym rozwiązaniem bo zjada FPSy z którymi w przypadku roma i tak sa problemy.

    it makes not a big differences if something is loaded from an addon or serverside. every optical improvement eats fps

    Never underestimate what you do for others.

    Things that seem small, even meaningless or pointless to you,

    might mean everything to the person you interact with.

  • Myślę, że wprowadzenie takiej opcji jest dobrym pomysłem. Popieram oczywiście, gracze nie będą dzięki temu uzyskiwać przewagi nad innymi, a napewno umożliwi lepsze uporządkowanie interfejsu gry graczom. PS kto nie chce przecież nie musi używać ;)

  • Ja wolałbym mieć taką funkcję dostępna w grze bez dodawania kolejnego addona. Twoje rozumowanie Nadana jest bez sensu, bo również można było nie dodawać opcji ukrycia skilli czy eliksirów przemiany w grze (wszyscy znali wcześniejszy sposób jak się tego pozbyć) a jednak zostało to dodane co bardzo mnie cieszy.

    • Official Post

    Implementing such feature cause same FPS difference like using mentioned addon, and we checked it when it was suggested in game by one player this year.
    Since it is already possible by using mentioned VActionBar, there are no plans to add it to client-side.

  • Niestety ale ten addon nie spełnia w najmniejszy sposób tego czego oczekujemy, ponieważ wielu rzeczy nie zapisuje np, przemian i itemków przez co wprowadza jeszcze większy chaos.


    W takim razie proszę o ponowne przedyskutowanie w teamie możliwości dodania takiej opcji w grze lub przemyślenia innych opcji (na ten moment sam nie wiem co by innego można jeszcze z tym zrobić).

  • isnt it possible to write in english, so everyone can read your suggestion or questions without using a bad translator.




    ExtendedActionBar will add more ActionBars to Runes of Magic.
    This addon will increase the limited number of 4 ActionBars to (actually) 8 full usable ActionBars



    vActionbar Save/load of actionbars for PrimarySecondary class on class swap
    Command based save/restore (/abar save, /abar load)

    Never underestimate what you do for others.

    Things that seem small, even meaningless or pointless to you,

    might mean everything to the person you interact with.

    Edited once, last by Nadaná ().