Posts by Andaric

    Tak sobie myślę, że chyba źle zacząłem poszukiwania gildii. 119 wyświetleń i tylko jedna odpowiedź, która nie napawa optymizmem. No więc dlaczego Chronicles of Arcadia? Grałem wcześniej i to nie mało w RoMa. Niestety GF zajchał grę, zresztą pewnie sami wiecie i tak w którymś momencie powiedziałem sobie dość. Grałem trochę w ESO, GW2, NW i jakoś zawsze czegoś mi brakowało. RoM to moje pierwsze MMO i zawsze będę je wspominał z sentymentem. Gra co prawda już leciwa, ale co z tego, jeśli mimo lat dalej może sprawiać przyjemność? Ale do RoMa nie wrócę. Wal się GF. I tak trafiłem na Chronicles of Arcadia i stwierdziłem: cholera, dlaczego by nie spróbować wszystkiego jeszcze raz od samego początku? Zdecydowałem również, że postać będę levelował od 0. W końcu gra daje możliwość przeskoczyć na 80 lvl i mam zamiar w tym postanowieniu wytrwać. Ale jednak ciężko samemu czasami coś zrobić i pewnie jest wiele aspektów gry, o których nie wiem, bo to, że niektóre skille działają inaczej niż w RoMie, już zauważyłem. No i fajnie jest po prostu wieczorem, jak już się gra, z kimś porozmawiać. A co do tego, że gildie biorą tylko wylevelowanych kokosów, mam nadzieję, że to przemyślicie. My sami jesteśmy również odpowiedzialni za to, jak potoczą się losy samej gry i jak sami wiecie, początki są trudne. Znajdą się osoby i gildie, które będą chciały wspomagać choć trochę początkujących graczy. Kto wie? Może zyskają wartościowych nowych członków jak i przyczynią się do rozwoju samej gry. Im więcej nas jest, tym lepiej. Pozdrawiam

    Witam od nie dawna gram w Chronicles of Arcadia i Poszukuję Polskiej Gildi Gram Ryc/Woj 37/35 lvl.

    Nie mam zamiaru prosic by ktos mnie expil, ale fajnie bylo by miec bufki z Zamku i ekipę z która można pogadać o Grze i nie tylko i pomoc w zrobieniu nisko pooziomowych instancji dla q.

    A w pryzszlosci mam nadzieje stac sie bardziej pozytecznym członkiem Gildi. Pozdrawiam

    downloading games always stops at 16%. An antivirus program is disabled, I am 100% sure the internet connection is stable

    Hello. I have the same problem. I can not install the game. When turned install I get an error message. You can not delete the file insomania 2081622 file does not exist. Install button changes the play when you press it gets an error message.



    sorry for my bad english