Posts by Tabu

    Hej, gdzie znajdę NPC "Assa"? - potrzebny do oddania questa 78 lvl "Wiedza Okultystyczna" po zabiciu ostatniego bossa na Bethomii Hard? :?:

    Hi! Apparently, on this server there are super-made characters that can do more than on the official runes of magic server! Can someone upload a video of passing the Tomb of 7 Heroes? It doesn't have to be in hard mode, I just want to see step by step how you pass this pro-instance. Also, the character doesn't have to be level 70, it can even be maxed out. Thank you in advance for your help!!

    Hej, w sklepie znalazłem oferty podniesienia liczby rzemiosła (np alchemia czy stolarka) do poziomu legendy. Nie znalazłem natomiast talonów na podniesienia zbieractwa (obecnie Arcadia oferuje jedynie 1 zbieractwo na poziomie 80+, jedno na poziomie 40- i jedno na poziomie 20-

    Czy w przyszłości rozważacie wprowadzenie takich talonów by wszystkie (3) zbieractwa można było rozwinąć do poziomu 80+ ?

    A możę już są, tylko nieprzejrzystość itemshopu nie pozwala mi na ich odnalezienie? Proszę o pomoc.

    W dniu dzisiejszym natknąłem się na ciekawą rzecz - tylko nie wiem czy to błąd, normalne działanie gry czy może jawny bug-using...

    Gildia przeciwna usiłowała przejąć jeden z kryształów lecz im nie wychodziło więc postawili swojego Strażnika honoru Gildii koło nieprzejętej wieży z kryształami (tu: Wieża Anand). Strażnik ten zaczął atakować naszych strażników a potem przejmować Wieżę Anand. Czy to normalne działanie gry? Dołanczam screeny zrobione dzisiaj: https://zapodaj.net/e54c345291bbe.png.html

    Czy ktoś ma link do tego addona? Po update do wersji 64-bit mapa przestała działać a gra wypisuje że potrzeba wersji 4+ jednak nigdzie na curse go nie ma. Zapewne więcej ludzi ma ten problem więc rozsądne było by wkleić link

    Witam, mam propozycję by bossy światowe pojawiały się graczom którzy mają na nie questa bo od kilku miesięcy mimo częstych wizyt (niestety wchodzę do gry w godzinach w jakich mogę i nie mogę siedzieć tu 24/7) nie mogę zrobić questa np. na króla hipogryfów już o kolejnych krainach nie wspominając. Do tego dochodzą elitki po zebraniu 20 żelów z kwiatów (kolejny quest na bossa światowego którego po prostu wiecznie nie ma) więc stąd moja propozycja by albo zwiększyć częstotliwość pojawiania się tych stworzeń albo by osoby które dostają na nie questy dostawały jakoś item (np kamień) którym mogłyby przyspieszyć jego resp (taki resp na zawołanie, oczywiście w miejscy gdzie normalnie się pojawia - znam te miejsca z oficjalnego serwera runes of magic na którym ongiś często greywałem - lecz od kilku miesięcy nie mogę go spotkać na chronicles of arcadia).

    Od jakiegoś czasu zostały zmieniana parametry gry i tak NIE DZIAŁAJĄ POPRAWNIE niektóre skille na minigrze na Stepach Sascylii, przykładowo zaatakowany przez jednego z mobków (np psa) dawniej wystarczyło rzucić bufka ze skrzynki w minigrze "Przemiana w Ducha Kawalerzysty" by mobki strafiły zainteresowanie tobą a obecnie po zastosowaniu tego bufka nadal cię atakują. Takich przykładów jest więcej z różnych minigier na Arcadii co w stopniu znacznym psuje rozgrywkę...

    Mam w grze już 3 klasy i chętnie przygarnę czwartą, gdzie ją uzyskać, od jakiego NPC lub ewentualnie gdzie w ISie szukać by móc kupić? &)