Posts by Clavia

    Drodzy Polacy :)

    Gildia Oasis połączyła siły z gildią Weekenders - gdzie wszystkich serdecznie zapraszamy! :)

    Tworzymy społeczność graczy polskich którzy grają dla przyjemność w miłej atmosferze. Oferujemy wszystkich dochodzącym - i tym doświadczonym graczom poszukującym wytchnienia i tym nowym zaczynającym swoją przygodę w świecie Arkadii: wojny gildii o 19 godzinie; wieżę łupu X, wieżę ataki X, wieżę doświadczenia VI; pomoc w zadaniach i w odnalezieniu się w świecie Arkadii :) Powoli się ubieramy i zaczynamy również działać w strefie instancji - sytuacja jest dynamiczna więc wyliczanie których instancji raczej nie ma sensu :)


    Jesteś nie zdecydowany? chcesz o coś zapytać? napisz do nas!


    Rekrutacje prowadzą:

    Temida  Alesprinterr Osterka; Clavia

    ale jeśli się natkniecie na jakiegokolwiek gracza Weekenders też możecie do niego pisać śmiało :)


    Podstawowe wymogi: kultura słowa i czynu oraz chęć do zabawy w grze :)


    ZAPRASZAMY!! :) :)


    Witam wszystkich serdecznie,

    Oasis poszukuje graczy posługujących się polskim językiem :) Pragniemy zbudować Oazę dla każdego gracza który postanowi się do nas dołączyć :!:
    Przyjmujemy graczy z każdym lvl - zarówno tych którzy chcą grać od 0 lvl powoli jak i tych którzy skaczą od razu na 90 lvl.

    Ideą Oasis jest czerpanie przyjemności z gry na spokojnie <3

    W chwili obecnej jesteśmy "świeżą" gildią która dopiero stawia zamek - więc jest masę pracy przed nami :D


    W gildii za wiele obowiązków nie ma: ^^

    >Kultura słowa i czynu :!:

    >Dobra zabawa <3

    > Relaks po ciężkim dniu &)


    Każdy kto by chciał się przyłączyć do wspólnej zabawy, zadać jakieś pytania zapraszamy serdecznie do kontaktu:

    Clavia , Andaric - bezpośrednio w grze

    Clavia#9793 - Discord

    Jeżeli nie uda Ci się znaleźć gildii chcącej graczy niskopoziomowych, możemy Ci zaoferować duży pakiet surowców na rozkręcenie własnej, bo może to właśnie Ty masz ukryte zdolności przywódcze i byś był odpowiednim liderem dla takich graczy :)


    Pozdrawiam

    No panie sprecyzuj się z tymi ilościami bo już dobiłem gildie do 5 lvl. i jakieś warunki trzeba spełnić? bo już się jakiś skład pojawia na horyzoncie :)

    Witam serdecznie,

    Poszukuje polskiej gildii. Słabo u mnie z pozostałymi jezykami :(

    Dopiero zaczynam przygodę w Arkadii. Szukam gidlii w ktorej bede mogl zaczerpnąc wiedzy na temat tego świata :) od razu mowie ze jestem malo aktywnym graczem, ktory nie planuje przec do endgame tylko delektowac sie gra :)co nie znaczy ze bede nie przydatny dla gildii :D

    Czy znajdzie sie jakaś gidlia ktora przyjmie mnie pod swoje skrzydla? :)