PL - poszukuje gidlii

  • Witam serdecznie,

    Poszukuje polskiej gildii. Słabo u mnie z pozostałymi jezykami :(

    Dopiero zaczynam przygodę w Arkadii. Szukam gidlii w ktorej bede mogl zaczerpnąc wiedzy na temat tego świata :) od razu mowie ze jestem malo aktywnym graczem, ktory nie planuje przec do endgame tylko delektowac sie gra :)co nie znaczy ze bede nie przydatny dla gildii :D

    Czy znajdzie sie jakaś gidlia ktora przyjmie mnie pod swoje skrzydla? :)

    • Official Post

    odnoszę mocne wrażenie że serwer jest wyludniony..

    warto jeszcze grać w tą grę? czy już upadła?

    Witaj,


    Gra jest ciągle rozwijana, a od niedawna ruszyliśmy z większą reklamą.


    Serwet jest międzynarodowy, więc można tutaj spotkać graczy z całego świata, a więc w różnych godzinach.


    Według mojej wiedzy większość polskich gildii obecnie rekrutuje osoby do endgame. Są jednak gildie angielskie gdzie chętnie przyjmą też takich graczy jak Ty.


    Alternatywnie zawsze można rozważyć stworzenie nowej polskiej gildii, bo na pewno jest stały przypływ polskich graczy. Co jakiś czas na forum organizujemy też konkursy dla gildii, gdzie można otrzymać duże porcje surowców do rozbudowania zamku.


    Pozdrawiam

    • Official Post

    Według mojej wiedzy większość polskich gildii obecnie rekrutuje osoby do endgame.

    sugeruje uprościć prequesty( tikal/inferno/gorge/rofl/idk/ks) to myślę ze wiekszych problemów by nie było z rekrutacją robienie x razy komuś pre q jest na dłuższą metę męczące:P

    Uprościmy na pewno by można było wejść np. do RoFL bez zrobienia Inferno czy Gorge.


    Czy masz jeszcze jakieś sugestie? Prequesty do Tikala były już jakiś czas temu uproszczone.